onas-header.jpg

TONER PRO

Jesteśmy firmą handlową z wieloletnim doświadczeniem, która powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi w zakresie zaopatrywania w materiały i urządzenia drukujące. Zapewniamy profesjonalizm oraz szeroki wachlarz produktów, który stale jest powiększany i uzupełniany.

W naszej ofercie znajdą Państwo tusze i tonery do najpopularniejszych modeli drukarek w atrakcyjnych cenach co pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy podczas codziennej eksploatacji drukarek. Wszystkie materiały są objęte gwarancją.

Nasz sklep internetowy jest skierowany zarówno do indywidualnych klientów jak i firm. W trakcie zakładania konta mają Państwo możliwość wybrania jego typu (konto indywidualne / firma). Ułatwia to podjęcie ewentualnej współpracy biznesowej.

W zależności od Państwa potrzeb mają Państwo możliwość założenia konta zwykłego lub firmowego. Dla stałych klientów lub przy większych zamówieniach jesteśmy w stanie przygotować indywidualną atrakcyjną ofertę.

kompleksowaobsluga.pngKompleksowa obsługa Klienci indywidualni jak i firmy
doswiadczenie.pngWieloletnie doświadczenie Ponad 9 lat na rynku
profesjonalisci.pngProfesjonalisci w swoim fachu Ponad 20 zatrudnionych osób

Dane do przelewu

onas-icon7.png

27 1050 1562 1000 0023 6263 4012
F.H. KINGMAN Sp. z o.o.
KLĘCZANY 311B
39-127 BEDZIEMYŚL

Towar wysyłamy w dniu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Czas realizacji zamówienia to 2-3 dni. Klienci, którzy wybrali tę opcję płatności zobowiązani są do opłacenia zamówienia w terminie do 7 dni. W przeciwnym wypadku po upływie tego terminu zamówienie zostaje anulowane.